一向都唔會買這類fast food既我
為了去旅行方便d
便去望望
諗住試下比昕晴食下
好在只買了2盒
真係以後都唔會買
一盒價錢為$16(卓悅價)
佢一盒入面有2包
只看個圖
以為好多
一開出黎我已心感不妙
原先以為一包for一餐
最尾都係2包開哂
加埋都只係半碗份量
這碗係其中一包
因唔同味所以我分2碗
這碗昕晴只食了2匙
真係水多過料
我都知唔可以同個圖相比
but
無諗過會少得咁可鄰
味道係不過不失
但阿囡只食了一碗
另外個碗只食了2啖就唔食
所以
以後我都唔會再買這些fast food了
寧願開奶粉比佢仲平過食這些>.<
係呀,真係好少架咋...好在個時我搵到$2包,又好彩ABBY咩都食,一樣包包清...不過真係只係無野岩佢食既情況之下先開俾佢食頂下肚...其實個時旅行ABBY真係差唔多餐餐同我地一齊食野架~
回覆刪除bb 大個都可以一齊食, 我出街都唔帶奶呢
回覆刪除係呀, 依D快食品都係麻麻地架~ 欣庭咁like食野, 佢都"另"頭唔食呀, 可能味道假D, 佢唔鍾意~ 其實昕晴可以食到飯仔, 就唔好食依D啦, 日本要買野比囡食唔難既, 佢地又多便利店, 有熱食又有飽飽賣, 唔使担心呀~
回覆刪除哇! 少得甘可憐, 欺騙顧客啦!
回覆刪除可以 即食麥片+D鷹嘜煉奶(有牙膏裝...方便)... 可再+香蕉有令一種美味... 我買桂格牌細包裝試下...亞囝又LIKE EAT,先買左一罐...好方便沖熱水就食得,又飽肚... 祝旅途旅愉快!
回覆刪除我bb都有食過呢隻, 初初同你一樣就咁開俾bb, 都奇怪點解得咁少, 肯定1餐冇可能夠.
回覆刪除後尾諗諗下先知, 呢d原來係可以攞碗白飯黎開架, 有時你去街/旅行可以叫碗白飯, 溝一包落去, 咁就有晒味道, bb可以食到一餐. 就咁食味道太濃了. 試過煲d粥太淡冇乜味道, bb唔肯食, 溝一包落去就成碗食晒. 當然我唔suggest屋企食呢d, 只係咁啱有人送咪食埋去囉!
我個仔....食到lum lum利...上次佢唔舒服,冇乜胃口,冇飲奶就訓,突然半夜話肚餓,屋企乜野食都冇,好彩有呢d fast food,整左包佢食到dup dup聲,跟住仲要食埋叻一包添呀~
回覆刪除